Fotowoltaikadla AGRO.

Instalacje fotowoltaiczne w gospodarstwach rolniczych po prostu się opłacają. Wykorzystaj nieużytki, budynki gospodarcze i zacznij pozyskiwać tanią energię zmniejszając stałe koszty utrzymania. Rolnicy mogą skorzystać z ulgi w podatku rolnym wynoszącym 25% wartości inwestycji i może ją odliczać przez 15 lat. Wypromuj swoje produkty, dzięki rozsądnemu i ekologicznemu źródłu energii.

Możesz liczyć na nasze wsparcie w uzyskaniu dotacji oraz finansowania. Doradzimy jak ubiegać się o ulgę podatkową, oraz wskażemy atrakcyjne oferty kredytowania. Pomożemy dopełnić formalności zgłoszeniowych u dostawcy energii i Straży Pożarnej. Zapewnimy odpowiednie serwisowanie, ubezpieczymy Twoją instalację na rok, oraz podarujemy ci 5 letnią gwarancję na jakość naszej instalacji.

Dowiedz się więcej!

Instalacja fotowoltaiczna w Twoim gospodarstwie.

3 kroki.

1

Konsultacje

Spotkaj się z naszym doradcą, który przeanalizuje Twoje potrzeby, doradzi najlepsze rozwiązanie i rozpocznie proces realizacji.

2

Projekt

Stworzymy projekt instalacji, dobierzemy odpowiednią technologię i pomożemy w uzyskaniu finansowania bankowego.

3

Realizacja

Zrealizujemy projekt, uruchomimy instalację i pomożemy Ci w załatwieniu formalności zgłoszeniowych.

Zoptymalizuj koszty.

Korzystne rozwiązania.

(bez)Konkurencyjne ceny.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i znajomości rynku, możemy z całkowitą pewnością potwierdzić, że posiadamy jedną z najatrakcyjniejszych ofert instalacji fotowoltaicznych. Zapewniamy doradztwo, opiekę specjalistów, programy gwarancyjne i serwisowe, instalacje oparte o podzespoły najwyższej jakości w bardzo konkurencyjnych.

Wydajne i trwałe podzespoły.

Naszym celem było osiągnięcie złotego środka w relacji jakość/cena, zarówno w kwestii pracy naszych specjalistów, jak i również podzespołów na których bazujemy. Setki zrealizowanych inwestycji pozwoliło nam zoptymalizować koszty, dzięki czemu możemy dostarczyć Ci produkt wysokiej jakości w rozsądnej cenie.

Oszczędzaj.

Instalacje fotowoltaiczne to realne oszczędności. Dowiedz się ile możesz zyskać. Umówmy się na spotkanie.

Magazynuj energię.

Nadwyżka wyprodukowanej energii magazynowana jest przez 12 miesięcy w zakładach energetycznych.

Zmniejsz ryzyko.

Nie przejmuj się zmianami cen energii, oraz awariami dostawcy prądu.

Wykorzystaj nieużytki.

Zacznij zarabiać na niewykorzystanej przestrzeni gospodarstwa.

Postaw na bezpieczeństwo.

Otrzymasz od nas, oraz producentów podzespołów wieloletnią gwarancję.

Zrób krok w przyszłość.

Dostosuj się do dynamicznie zmieniającego rynku energii.

Optymalizuj koszty.

Obecnie to chyba najbardziej opłacalna inwestycja dla rolnictwa.

Bądź EKO.

Zadbaj razem z nami o środowisko i wizerunek Twojego gospodarstwa.

Dlaczego warto nam zaufać?

StańPo stronie słońca.

Dostosowujemy się do Twoich potrzeb.

Kompleksowa, zindywidualizowana obsługa od samego początku (od analizy miejsca i kosztów, przygotowania dokumentacji technicznej, organizacji finansowania do budowy mini elektrowni PV, pomocy przy uzyskaniu dotacji rządowych, konserwacji i serwisu powykonawczego).

Doświadczenie.

Mamy ponad 20 letnie doświadczenie Firmy na rynku zarówno w Polsce jak i za granicą. Nasz doświadczony i profesjonalny zespół projektantów, inżynierów i techników posiada wszystkie niezbędne certyfikaty, uprawnienia, atesty i kwalifikacje.

Jakość.

Oferujemy do zastosowania urządzenia i elementy renomowanych firm charakteryzujące się najwyższym poziomem bezpieczeństwa jak również wieloletnią gwarancją a jednocześnie dzięki wieloletniej współpracy z dostawcami możemy uzyskać bardzo konkurencyjne ceny.

Skontaktuj się z nami!

+5 lat gwarancjina jakość naszej instalacji.

Skontaktujsię z doradcą.

Pan Paweł to specjalista w branży z wieloletnim doświadczeniem. Przeprowadzi Cię przez meandry technologii fotowoltaicznych, doradzi jak pozyskać dotacje i wyjaśni wszelkie wątpliwości. Skontaktuj się z nim lub zostaw nam Twoje dane kontaktowe, a my zadzwonimy do Ciebie w preferowanych przez Ciebie godzinach.

+48 123 123 123panpiotr@postronieslonca.pl